Prospero+ ezüst, KHC29.P0SI
KHC29.P0SI
Prospero_Plus
KHC29.P0SI
Standard ingyenes kiszállítás
9900 Ft
Minden területre szállítunk
A kézbesítés becsült ideje 2–3 munkanap. A kézbesítés hétfőtől péntekig történik, jelenleg nem kínálunk hétvégi kézbesítést.
Ingyenes visszaküldés
.
Elégedetlen a vásárlásával?
Ez a termék 30 napos visszaküldésre jogosult. Tudjon meg többet visszaküldési szabályzatunkról.
Teljes gyártói garancia
.
Vásároljon magabiztosan, és teljes gyártói jótállást kap.
A garancia a terméktől függően változik.
Műszaki specifikációk
| Kezelőszervek | Dial |
| Pulzálás funkció | |
| Teljes keverési művelet | |
| Sebességek | Variable |
| Készülék anyaga | Plastic |
| Extrák/tartozékok | Food Processor |
| Tál mérete | 4,3 L |
| Szín | Ezüst |
| Méret | 28 x 25 x 24 |
| Sebességek | Variable |
| Súly (kg) | 9.25 |
| Sku | 0W20010055 |
| Extrák/tartozékok | Food Processor |
| Folyamatosan működő gyümölcsfacsaró |
| Mennyiség – sütemény (kg) | 1.6kg |
| Mennyiség – tészta (kg) | 960g |
| Kapacitás – tojásfehérjék | 8 |
| Kapacitás – tésztához való liszt (kg) | 500g |
K-Beater keverő
Habverő
Dagasztóeszköz
Üveg turmixgép
Élelmiszerdaráló
Élelmiszer feldolgozó
Citrusfacsaró
Gyümölcslékivonó
Aprítópenge
3 szeletelőtárcsa
4,3 literes tál
Fröccsenésgátló
Főbb jellemzők
Termék tippek
Hírek és egyedi ajánlatok
Ügyfélszolgálat
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Meríts ihletet és légy naprakész.
Híreink és ajánlataink közvetlenül a postaládádba érkeznek.