Prospero+ fehér KHC29A.A0WH
KHC29A.A0WH
Prospero_Plus
KHC29A.A0WH
Standard ingyenes kiszállítás
9900 Ft
Minden területre szállítunk
A kézbesítés becsült ideje 2–3 munkanap. A kézbesítés hétfőtől péntekig történik, jelenleg nem kínálunk hétvégi kézbesítést.
Ingyenes visszaküldés
.
Elégedetlen a vásárlásával?
Ez a termék 30 napos visszaküldésre jogosult. Tudjon meg többet visszaküldési szabályzatunkról.
Teljes gyártói garancia
.
Vásároljon magabiztosan, és teljes gyártói jótállást kap.
A garancia a terméktől függően változik.
A legkompaktabb mixerünk kis méretben is nagy tudást rejt. A tágas tál lehetővé teszi, hogy gyorsan elkészítsd a pizzatésztát hat éhes ember számára vagy süss 36 muffint egy adagban. Erő és sokoldalúság jellemzi, hogy minden feladatot könnyedén elvégezhess.
Műszaki specifikációk
| Kezelőszervek | Dial |
| Sebességek | Variable |
| Készülék anyaga | Plastic |
| Tál mérete | 4.3 |
| Kábeltároló hely | |
| Mosogatógépben mosható | |
| Méret | 28 x 25 x 24 |
| Sebességek | Variable |
| Súly (kg) | 4.63 |
| Sku | 0W20010100 |
| Mennyiség – sütemény (kg) | 1.6kg |
| Mennyiség – tészta (kg) | 960g |
| Kapacitás – tojásfehérjék | 8 |
| Kapacitás – tésztához való liszt (kg) | 500g |
K-Beater keverő
Habverő
Dagasztóeszköz
4,3 literes tál
Fröccsenésgátló
Főbb jellemzők
Termék tippek
Hírek és egyedi ajánlatok
Ügyfélszolgálat
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Meríts ihletet és légy naprakész.
Híreink és ajánlataink közvetlenül a postaládádba érkeznek.