Prospero+ Silver KHC29A.R0SI
KHC29A.R0SI
Prospero_Plus
KHC29A.R0SI
Standard ingyenes kiszállítás
9900 Ft
Minden területre szállítunk
A kézbesítés becsült ideje 2–3 munkanap. A kézbesítés hétfőtől péntekig történik, jelenleg nem kínálunk hétvégi kézbesítést.
Ingyenes visszaküldés
.
Elégedetlen a vásárlásával?
Ez a termék 30 napos visszaküldésre jogosult. Tudjon meg többet visszaküldési szabályzatunkról.
Teljes gyártói garancia
.
Vásároljon magabiztosan, és teljes gyártói jótállást kap.
A garancia a terméktől függően változik.
Our most compact mixer packs big thinking into a small space. Generous bowl size lets you quickly prepare pizza dough for six hungry people. Or bake a batch of 36 cupcakes. With power, versatility and now added weighing, to help you get the the job done.
Műszaki specifikációk
| Kezelőszervek | Dial |
| Pulzálás funkció | |
| Teljes keverési művelet | |
| Sebességek | Variable |
| Készülék anyaga | Plastic |
| Extrák/tartozékok | Food Processor |
| Tál mérete | 4,3  |
| Mosogatógépben mosható | |
| Méret | x 25  |
| Sebességek | Variable |
| Súly (kg) | 9.88 |
| Sku | 0W20010122 |
| Extrák/tartozékok | Food Processor |
| Kompakt aprító/daráló | |
| Folyamatosan működő gyümölcsfacsaró |
| Mennyiség – sütemény (kg) | 1.6 kg |
| Mennyiség – tészta (kg) | 960 g |
| Kapacitás – tojásfehérjék | 8 |
| Kapacitás – tésztához való liszt (kg) | 500 g |
EasyWeigh mérleg
K-Beater keverő
Habverő
Dagasztóeszköz
Élelmiszerdaráló
Élelmiszer feldolgozó
Citrusfacsaró
Gyümölcslékivonó
Üveg turmixgép
Főbb jellemzők
Termék tippek
Hírek és egyedi ajánlatok
Ügyfélszolgálat
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Meríts ihletet és légy naprakész.
Híreink és ajánlataink közvetlenül a postaládádba érkeznek.