Titanium Chef Baker XL ezüst KVL85.594SI
KVL85.594SI
Titanium Chef Baker
KVL85.594SI
Standard ingyenes kiszállítás
9900 Ft
Minden területre szállítunk
A kézbesítés becsült ideje 2–3 munkanap. A kézbesítés hétfőtől péntekig történik, jelenleg nem kínálunk hétvégi kézbesítést.
Ingyenes visszaküldés
.
Elégedetlen a vásárlásával?
Ez a termék 30 napos visszaküldésre jogosult. Tudjon meg többet visszaküldési szabályzatunkról.
Teljes gyártói garancia
.
Vásároljon magabiztosan, és teljes gyártói jótállást kap.
A garancia a terméktől függően változik.
Műszaki specifikációk
| Kezelőszervek | Dial |
| planetaryMixing | |
| timer | |
| Teljes keverési művelet | |
| Sebességek | Variable + Pulse |
| Kijelző | Text display |
| Készülék anyaga | Metal |
| Extrák/tartozékok | Food Processor |
| Tál mérete | 7,0  |
| Mosogatógépben mosható | |
| Méret | 40 x 22.5 x 37 |
| Sebességek | Variable + Pulse |
| Súly (kg) | 20.025 |
| Sku | 0W20011482 |
| Extrák/tartozékok | Food Processor |
| Mennyiség – sütemény (kg) | 4kg |
| Mennyiség – tészta (kg) | 2.56kg |
| Kapacitás – tojásfehérjék | 16 |
| Kapacitás – tésztához való liszt (kg) | 910g |
7 literes rozsdamentes acél tál
5 literes rozsdamentes acél tál
Konyhai robotgép
Élelmiszerdaráló
1.5L ThermoResist™ üveg turmixgép
Rozsdamentes acél dagasztókar
Rozsdamentes acél habverő
Krémesítő keverő
Rozsdamentes acél K-Beater keverő
Főbb jellemzők
Termék tippek
Hírek és egyedi ajánlatok
Ügyfélszolgálat
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Meríts ihletet és légy naprakész.
Híreink és ajánlataink közvetlenül a postaládádba érkeznek.