Titanium Chef Baker XL fekete KVL85.004BK
KVL85.004BK
Titanium Chef Baker
KVL85.004BK
Standard ingyenes kiszállítás
9900 Ft
Minden területre szállítunk
A kézbesítés becsült ideje 2–3 munkanap. A kézbesítés hétfőtől péntekig történik, jelenleg nem kínálunk hétvégi kézbesítést.
Ingyenes visszaküldés
.
Elégedetlen a vásárlásával?
Ez a termék 30 napos visszaküldésre jogosult. Tudjon meg többet visszaküldési szabályzatunkról.
Teljes gyártói garancia
.
Vásároljon magabiztosan, és teljes gyártói jótállást kap.
A garancia a terméktől függően változik.
A precíz sütés itt kezdődik. A sütés szakadatlan élvezet a közvetlenül a tálba történő méréssel, az extra sütőtállal és kíméletes átforgató funkcióval, amely kifejezetten a pihekönnyű habcsókok és mousse-ok készítésére szolgál. Ennek a gépnek a stílusa mögött tartalom is van.
Műszaki specifikációk
| Kezelőszervek | Dial |
| Pulzálás funkció | |
| timer | |
| Teljes keverési művelet | |
| Sebességek | Variable + Pulse |
| Kijelző | Text display |
| Készülék anyaga | Metal |
| Tál mérete | 5L |
| Szín | Matt fekete |
| Mosogatógépben mosható | |
| Méret | 40 x 22.5 x 37 |
| Sebességek | Variable + Pulse |
| Súly (kg) | 11.5 |
| Sku | 0W20011466 |
| Mennyiség – sütemény (kg) | 4kg |
| Mennyiség – tészta (kg) | 2.56kg |
| Kapacitás – tojásfehérjék | 16 |
| Kapacitás – tésztához való liszt (kg) | 910g |
Rozsdamentes acél K-Beater keverő
Rozsdamentes acél habverő
Rozsdamentes acél dagasztókar
Krémesítő keverő
7 literes rozsdamentes acél tál
5 literes rozsdamentes acél tál
Spatula
Fröccsenésgátló
Főbb jellemzők
Termék tippek
Hírek és egyedi ajánlatok
Ügyfélszolgálat
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Meríts ihletet és légy naprakész.
Híreink és ajánlataink közvetlenül a postaládádba érkeznek.