kMix Stand Mixer Pastel Pink
KMX754APP
kMix Stand Mixers
KMX754APP
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Pristatome į visas vietoves
Numatomas pristatymo laikas – nuo 2 iki 4 darbo dienų. Pristatymas vykdomas nuo pirmadienio iki penktadienio; šiuo metu pristatymo savaitgaliais neteikiame.
Nemokamas grąžinimas
Nepatenkinti pirkiniu?
Šiam produktui taikoma 30 dienų grąžinimo teisė. Sužinokite daugiau apie mūsų grąžinimo taisykles.
Pilna gamintojo garantija
Pirkite drąsiai ir gaukite visą gamintojo garantiją.
Garantijos skiriasi priklausomai nuo produkto.
The Edition's range from kMix adds something special to your kitchen, whether you are looking for timeless opulence or you simply want to add a splash of colour, the Editions range has all of the style of kMix, with the trusted performance you've come to expect from Kenwood
Techniniai duomenys
| Valdymo metodas | Dial |
| totalMixingAction | |
| Greičio nustatymai | Variable |
| Medžiaga | Metal and Glass |
| bowlSize | 5 |
| Spalva | Rožinė |
| Galima plauti indaplovėje | |
| Produkto matmenys | 38.5 x 24 x 35.5 |
| Greičio nustatymai | Variable |
| Svoris | 11.19 |
| SKU | 0W20011489 |
| capacityCakeKg | 2.72kg |
| capacityDoughKg | 1.35kg |
| capacityEggWhites | 12 |
| capacityFlourForPastryKg | 680g |
Aluminium K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
5L Glass Bowl
Spatula
Splashguard
Pagrindinės savybės
Patarimai dėl produkto
Naujienos ir specialūs pasiūlymai
Greita pagalba
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments