kMix Stand Mixer Sage Green KMX760GR
KMX760AGR
kMix Stand Mixers
KMX760AGR
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Pristatome į visas vietoves
Numatomas pristatymo laikas – nuo 2 iki 4 darbo dienų. Pristatymas vykdomas nuo pirmadienio iki penktadienio; šiuo metu pristatymo savaitgaliais neteikiame.
Nemokamas grąžinimas
Nepatenkinti pirkiniu?
Šiam produktui taikoma 30 dienų grąžinimo teisė. Sužinokite daugiau apie mūsų grąžinimo taisykles.
Pilna gamintojo garantija
Pirkite drąsiai ir gaukite visą gamintojo garantiją.
Garantijos skiriasi priklausomai nuo produkto.
Bring nature into your home with the new kMix Editions colour range. Inspired by the colours of the natural world, kMix Editions provides tranquility and calm to every kitchen, bake after bake.
Techniniai duomenys
| Valdymo metodas | Dial |
| totalMixingAction | |
| Greičio nustatymai | Variable |
| Medžiaga | Metal |
| bowlSize | 5,0 l |
| Spalva | Žalia |
| Galima plauti indaplovėje | |
| Produkto matmenys | 38,5 l x 24 b x 35,3 h |
| Greičio nustatymai | Variable |
| Svoris | 9.3 |
| SKU | 0W20011442 |
| capacityCakeKg | 2.72kg |
| capacityDoughKg | 1.35kg |
| capacityEggWhites | 12 |
| capacityFlourForPastryKg | 680g |
Stainless Steel K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
5L Bowl
Splashguard
Spatula
Pagrindinės savybės
Patarimai dėl produkto
Naujienos ir specialūs pasiūlymai
Greita pagalba
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments