Prospero+ Silver KHC29A.O0SI
KHC29A.O0SI
Prospero_Plus
KHC29A.O0SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Pristatome į visas vietoves
Numatomas pristatymo laikas – nuo 2 iki 4 darbo dienų. Pristatymas vykdomas nuo pirmadienio iki penktadienio; šiuo metu pristatymo savaitgaliais neteikiame.
Nemokamas grąžinimas
Nepatenkinti pirkiniu?
Šiam produktui taikoma 30 dienų grąžinimo teisė. Sužinokite daugiau apie mūsų grąžinimo taisykles.
Pilna gamintojo garantija
Pirkite drąsiai ir gaukite visą gamintojo garantiją.
Garantijos skiriasi priklausomai nuo produkto.
Our most compact mixer packs big thinking into a small space. Generous bowl size lets you quickly prepare pizza dough for six hungry people. Or bake a batch of 36 cupcakes. With power, versatility and now added weighing, to help you get the the job done.
Techniniai duomenys
| Valdymo metodas | Dial |
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Greičio nustatymai | Variable |
| Medžiaga | Plastic |
| Kas yra pakuotėje? | Food Processor |
| bowlSize | 4,3  |
| Laido laikymas | |
| Galima plauti indaplovėje | |
| Produkto matmenys | 28 x 25 x 24 |
| Greičio nustatymai | Variable |
| Svoris | 8.17 |
| SKU | 0W20010123 |
| Kas yra pakuotėje? | Food Processor |
| capacityCakeKg | 1.6 kg |
| capacityDoughKg | 960 g |
| capacityEggWhites | 8 |
| capacityFlourForPastryKg | 500 g |
K-Beater
Whisk
Dough Tool
Glass Blender
Food Processor
Citrus Juicer
4.3L Bowl
Chopping Blade
Splashguard
Pagrindinės savybės
Patarimai dėl produkto
Naujienos ir specialūs pasiūlymai
Greita pagalba
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments