Prospero+ Silver KHC29A.X0SI
KHC29A.X0SI
Prospero_Plus
KHC29A.X0SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Pristatome į visas vietoves
Numatomas pristatymo laikas – nuo 2 iki 4 darbo dienų. Pristatymas vykdomas nuo pirmadienio iki penktadienio; šiuo metu pristatymo savaitgaliais neteikiame.
Nemokamas grąžinimas
Nepatenkinti pirkiniu?
Šiam produktui taikoma 30 dienų grąžinimo teisė. Sužinokite daugiau apie mūsų grąžinimo taisykles.
Pilna gamintojo garantija
Pirkite drąsiai ir gaukite visą gamintojo garantiją.
Garantijos skiriasi priklausomai nuo produkto.
Techniniai duomenys
| Valdymo metodas | Dial |
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Greičio nustatymai | Variable |
| Medžiaga | Plastic |
| Kas yra pakuotėje? | Food Processor |
| bowlSize | 4,3  |
| Laido laikymas | |
| Galima plauti indaplovėje | |
| Produkto matmenys | 28 x 25 x 24 |
| Greičio nustatymai | Variable |
| Svoris | 10.44 |
| SKU | 0W20010120 |
| Kas yra pakuotėje? | Food Processor |
| compactChopperGrinder | |
| continuousJuicer |
| capacityCakeKg | 1.6 kg |
| capacityDoughKg | 960 g |
| capacityEggWhites | 8 |
| capacityFlourForPastryKg | 500 g |
Easyweigh Scale
K-Beater
Whisk
Dough Tool
Glass Blender
Food Mincer
Food Processor
Citrus Juicer
Juice Extractor
Mini Chopper
4.3L Bowl
Splashguard
Pagrindinės savybės
Patarimai dėl produkto
Naujienos ir specialūs pasiūlymai
Greita pagalba
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments