Titanium Chef Baker XL Silver KVL85.594SI
KVL85.594SI
Titanium Chef Baker
KVL85.594SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Pristatome į visas vietoves
Numatomas pristatymo laikas – nuo 2 iki 4 darbo dienų. Pristatymas vykdomas nuo pirmadienio iki penktadienio; šiuo metu pristatymo savaitgaliais neteikiame.
Nemokamas grąžinimas
Nepatenkinti pirkiniu?
Šiam produktui taikoma 30 dienų grąžinimo teisė. Sužinokite daugiau apie mūsų grąžinimo taisykles.
Pilna gamintojo garantija
Pirkite drąsiai ir gaukite visą gamintojo garantiją.
Garantijos skiriasi priklausomai nuo produkto.
Techniniai duomenys
| Valdymo metodas | Dial |
| planetaryMixing | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| Greičio nustatymai | Variable + Pulse |
| Ekrano technologija | Text display |
| Medžiaga | Metal |
| Kas yra pakuotėje? | Food Processor |
| bowlSize | 7,0  |
| Galima plauti indaplovėje | |
| Produkto matmenys | 22,5  |
| Greičio nustatymai | Variable + Pulse |
| Svoris | 20.025 |
| SKU | 0W20011482 |
| Kas yra pakuotėje? | Food Processor |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.56kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 910g |
7L Stainless steel bowl
5L Stainless steel bowl
Food Processor
Food Mincer
1.5L ThermoResist™ Glass Blender
Stainless Steel Dough Tool
Stainless Steel Whisk
Creaming Beater
Stainless Steel K-Beater
Pagrindinės savybės
Patarimai dėl produkto
Naujienos ir specialūs pasiūlymai
Greita pagalba
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments