Titanium Chef Patissier XL KWL90.124SI
KWL90.124SI
Titanium Chef Patissier XL
KWL90.124SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Pristatome į visas vietoves
Numatomas pristatymo laikas – nuo 2 iki 4 darbo dienų. Pristatymas vykdomas nuo pirmadienio iki penktadienio; šiuo metu pristatymo savaitgaliais neteikiame.
Nemokamas grąžinimas
Nepatenkinti pirkiniu?
Šiam produktui taikoma 30 dienų grąžinimo teisė. Sužinokite daugiau apie mūsų grąžinimo taisykles.
Pilna gamintojo garantija
Pirkite drąsiai ir gaukite visą gamintojo garantiją.
Garantijos skiriasi priklausomai nuo produkto.
Techniniai duomenys
| Valdymo metodas | Touch & Dial |
| pulseFunction | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| warmingFeature | |
| Ekrano technologija | 2.4'' TFT colour |
| Medžiaga | Metal |
| bowlSize | 7 L & |
| Galima plauti indaplovėje | |
| Svoris | 12.28 |
| SKU | 0W20011363 |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.56kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 1.6kg |
Glass Blender
Stainless Steel K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
Creaming Beater
7L EasyWarm Bowl
5L Stainless steel bowl
Grey spatula
Splashguard
2021 Red Dot - Product Design Award (Best of the Best)
Pagrindinės savybės
Patarimai dėl produkto
Naujienos ir specialūs pasiūlymai
Greita pagalba
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
*33% faster dough proving than a standard Kenwood mixer bowl and 33% faster chocolate melting than a Bain Marie. Internal test with 500g dough and melting 100g of chocolate.
**compared to non-illuminated Kenwood mixers
***Due to local restrictions, the Kenwod World app is not available in China, Russia and the Middle East
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments