Chef KVC3110S inc Blender
KVC3110S
Chef
KVC3110S
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Mēs piegādājam visās teritorijās
Paredzamais piegādes laiks ir no 2 līdz 4 darbdienām. Piegāde notiek no pirmdienas līdz piektdienai; pašlaik mēs nepiedāvājam piegādi nedēļas nogalēs.
Bezmaksas atgriešana
Neapmierināts ar savu pirkumu?
Šim produktam ir 30 dienu atgriešanas termiņš. Uzziniet vairāk par mūsu atgriešanas noteikumiem.
Pilna ražotāja garantija
Pērciet ar pārliecību un saņemiet pilnu ražotāja garantiju.
Garantijas atšķiras atkarībā no produkta.
Tehniskie parametri
| Kontroles metode | Dial |
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Materiāls | Metal |
| Kas ir iepakojumā? | Plastic Blender |
| bowlSize | 4.6 |
| Krāsa | Silver |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Produkta izmēri | 38 x 28 x 30 |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Svars | 8.375 |
| SKU | 0W20011166 |
| Kas ir iepakojumā? | Plastic Blender |
| capacityCakeKg | 5kg |
| capacityDoughKg | 2.18kg |
| capacityEggWhites | 12 |
| capacityFlourForPastryKg | 1.3kg |
1.5L Blender
Aluminium K-Beater
Stainless Steel Whisk
Aluminium Dough Tool
4.6L Stainless steel Bowl
Splashguard
Galvenās īpašības
Padomi par produktu
Jaunumi un īpašie piedāvājumi
Ātrais atbalsts
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments