Triblade Hand Blender HDP106WG
HDP106WG
Hand Blenders
HDP106WG
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Mēs piegādājam visās teritorijās
Paredzamais piegādes laiks ir no 2 līdz 4 darbdienām. Piegāde notiek no pirmdienas līdz piektdienai; pašlaik mēs nepiedāvājam piegādi nedēļas nogalēs.
Bezmaksas atgriešana
Neapmierināts ar savu pirkumu?
Šim produktam ir 30 dienu atgriešanas termiņš. Uzziniet vairāk par mūsu atgriešanas noteikumiem.
Pilna ražotāja garantija
Pērciet ar pārliecību un saņemiet pilnu ražotāja garantiju.
Garantijas atšķiras atkarībā no produkta.
Tehniskie parametri
| Materiāls | Metal and Plastic |
| Krāsa | Unspecified |
| Produkta izmēri | 7.3 x 7.3 x 35.5 |
| Ātruma iestatījumi | 1 |
| Kas ir iepakojumā? | XL beaker (700 ml) |
| Svars | 0.87 |
| SKU | 0W22110025 |
| Kas ir iepakojumā? | XL beaker (700 ml) |
| beakerMaterial | plastic |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Kāta tips | Metal shaft Triblade |
| Kas ir iepakojumā? | XL beaker (700 ml) |
| Kāta tips | Metal shaft Triblade |
| Materiāls | Metal and Plastic |
| Ātruma iestatījumi | 1 |
| Produktu grupa | TRIBLADE |
| weightOfCardboardAndPlasticFoil | 0.796 |
| Produkta izlaišanas gads | 2023-01-01 |
Beaker
Galvenās īpašības
Padomi par produktu
Jaunumi un īpašie piedāvājumi
Ātrais atbalsts
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments