kMix Stand Mixer Pastel Pink
KMX754APP
kMix Stand Mixers
KMX754APP
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Mēs piegādājam visās teritorijās
Paredzamais piegādes laiks ir no 2 līdz 4 darbdienām. Piegāde notiek no pirmdienas līdz piektdienai; pašlaik mēs nepiedāvājam piegādi nedēļas nogalēs.
Bezmaksas atgriešana
Neapmierināts ar savu pirkumu?
Šim produktam ir 30 dienu atgriešanas termiņš. Uzziniet vairāk par mūsu atgriešanas noteikumiem.
Pilna ražotāja garantija
Pērciet ar pārliecību un saņemiet pilnu ražotāja garantiju.
Garantijas atšķiras atkarībā no produkta.
The Edition's range from kMix adds something special to your kitchen, whether you are looking for timeless opulence or you simply want to add a splash of colour, the Editions range has all of the style of kMix, with the trusted performance you've come to expect from Kenwood
Tehniskie parametri
| Kontroles metode | Dial |
| totalMixingAction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Materiāls | Metal and Glass |
| bowlSize | 5 |
| Krāsa | Pink |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Produkta izmēri | 38.5 x 24 x 35.5 |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Svars | 11.19 |
| SKU | 0W20011489 |
| capacityCakeKg | 2.72kg |
| capacityDoughKg | 1.35kg |
| capacityEggWhites | 12 |
| capacityFlourForPastryKg | 680g |
Aluminium K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
5L Glass Bowl
Spatula
Splashguard
Galvenās īpašības
Padomi par produktu
Jaunumi un īpašie piedāvājumi
Ātrais atbalsts
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments