Prospero+ Silver KHC29A.O0SI
KHC29A.O0SI
Prospero_Plus
KHC29A.O0SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Mēs piegādājam visās teritorijās
Paredzamais piegādes laiks ir no 2 līdz 4 darbdienām. Piegāde notiek no pirmdienas līdz piektdienai; pašlaik mēs nepiedāvājam piegādi nedēļas nogalēs.
Bezmaksas atgriešana
Neapmierināts ar savu pirkumu?
Šim produktam ir 30 dienu atgriešanas termiņš. Uzziniet vairāk par mūsu atgriešanas noteikumiem.
Pilna ražotāja garantija
Pērciet ar pārliecību un saņemiet pilnu ražotāja garantiju.
Garantijas atšķiras atkarībā no produkta.
Our most compact mixer packs big thinking into a small space. Generous bowl size lets you quickly prepare pizza dough for six hungry people. Or bake a batch of 36 cupcakes. With power, versatility and now added weighing, to help you get the the job done.
Tehniskie parametri
| Kontroles metode | Dial |
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Materiāls | Plastic |
| Kas ir iepakojumā? | Food Processor |
| bowlSize | 4,3  |
| Vada glabātuve | |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Produkta izmēri | 28 x 25 x 24 |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Svars | 8.17 |
| SKU | 0W20010123 |
| Kas ir iepakojumā? | Food Processor |
| capacityCakeKg | 1.6 kg |
| capacityDoughKg | 960 g |
| capacityEggWhites | 8 |
| capacityFlourForPastryKg | 500 g |
K-Beater
Whisk
Dough Tool
Glass Blender
Food Processor
Citrus Juicer
4.3L Bowl
Chopping Blade
Splashguard
Galvenās īpašības
Padomi par produktu
Jaunumi un īpašie piedāvājumi
Ātrais atbalsts
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments