Titanium Chef Baker XL Silver KVL85.594SI
KVL85.594SI
Titanium Chef Baker
KVL85.594SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Mēs piegādājam visās teritorijās
Paredzamais piegādes laiks ir no 2 līdz 4 darbdienām. Piegāde notiek no pirmdienas līdz piektdienai; pašlaik mēs nepiedāvājam piegādi nedēļas nogalēs.
Bezmaksas atgriešana
Neapmierināts ar savu pirkumu?
Šim produktam ir 30 dienu atgriešanas termiņš. Uzziniet vairāk par mūsu atgriešanas noteikumiem.
Pilna ražotāja garantija
Pērciet ar pārliecību un saņemiet pilnu ražotāja garantiju.
Garantijas atšķiras atkarībā no produkta.
Tehniskie parametri
| Kontroles metode | Dial |
| planetaryMixing | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable + Pulse |
| Displeja tehnoloģija | Text display |
| Materiāls | Metal |
| Kas ir iepakojumā? | Food Processor |
| bowlSize | 7,0  |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Produkta izmēri | 37 |
| Ātruma iestatījumi | Variable + Pulse |
| Svars | 20.025 |
| SKU | 0W20011482 |
| Kas ir iepakojumā? | Food Processor |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.56kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 910g |
7L Stainless steel bowl
5L Stainless steel bowl
Food Processor
Food Mincer
1.5L ThermoResist™ Glass Blender
Stainless Steel Dough Tool
Stainless Steel Whisk
Creaming Beater
Stainless Steel K-Beater
Galvenās īpašības
Padomi par produktu
Jaunumi un īpašie piedāvājumi
Ātrais atbalsts
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments