Titanium Chef Baker XL Silver KVL85.704SI
KVL85.704SI
Titanium Chef Baker
KVL85.704SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Mēs piegādājam visās teritorijās
Paredzamais piegādes laiks ir no 2 līdz 4 darbdienām. Piegāde notiek no pirmdienas līdz piektdienai; pašlaik mēs nepiedāvājam piegādi nedēļas nogalēs.
Bezmaksas atgriešana
Neapmierināts ar savu pirkumu?
Šim produktam ir 30 dienu atgriešanas termiņš. Uzziniet vairāk par mūsu atgriešanas noteikumiem.
Pilna ražotāja garantija
Pērciet ar pārliecību un saņemiet pilnu ražotāja garantiju.
Garantijas atšķiras atkarībā no produkta.
Tehniskie parametri
| Kontroles metode | Dial |
| pulseFunction | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable + Pulse |
| Displeja tehnoloģija | Text display |
| Materiāls | Metal |
| bowlSize | 7,0 l |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Produkta izmēri | x  |
| Ātruma iestatījumi | Variable + Pulse |
| Svars | 20.025 |
| SKU | 0W20011480 |
| compactChopperGrinder |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.56kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 910g |
Glass Blender
Food Mincer
Mini Chopper/Grinder
Food Processor
Citrus Juicer
Stainless Steel K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
Creaming Beater
7L Stainless steel bowl
5L Stainless steel bowl
Spatula
Splashguard
2021 Red Dot - Product Design Award (Best of the Best)
Galvenās īpašības
Padomi par produktu
Jaunumi un īpašie piedāvājumi
Ātrais atbalsts
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments
Delivery
Delivery within 3 to 10 business days
Easy Returns
30-day return policy
Payments
Secure payments