Chef KVC3100S
KVC3100S
Chef
KVC3100S
Standard gratis levering
over 290 NOK
Vi leverer til alle områder
Beregnet leveringstid vil være mellom 5 og 6 virkedager. Levering er mandag til fredag, vi tilbyr foreløpig ikke helgelevering.
Gratis retur
.
Misfornøyd med kjøpet ditt?
Dette produktet kvalifiserer for retur innen 30 dager. Finn ut mer om våre returpolicy.
Full produsentgaranti
.
Kjøp med trygghet og få full produsentgaranti.
Garantier varierer i henhold til produktet.
Der de flotte bakstene starter – din pålitelige bakepartner, dag inn og dag ut. Den visper, knar, pisker og mikser. Og med over 25 tilbehør vil du snart blande, riste, skjære i terninger og til og med lage pasta. Håndter alt med selvtillit.
Tekniske spesifikasjoner
| Kontroller | Dial |
| planetaryMixing | |
| Pulsfunksjon | |
| Total miksefunksjon | |
| Hastigheter | Variable |
| Material | Metal |
| Bollestørrelse | 4,6 |
| Farge | Sølv |
| Oppvaskmaskinsikre | |
| Produktdimensjoner | 38 x 28 x 30 |
| Hastigheter | Variable |
| Produktvekt (kg) | 7.52 |
| Sku | 0W20011168 |
| Kapasitet – kake (kg) | 5kg |
| Kapasitet – deig (kg) | 2.18kg |
| Kapasitet – eggehviter | 12 |
| Kapasitet – mel til bakverk (kg) | 1.3kg |
K-visp i aluminium
Visp i rustfritt stål
Deigverktøy i aluminium
Nøkkelfunksjoner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheter og spesialtilbud
(Produktetiketter) Rask støtte
Levering
Levering innen 5–6 virkedager
Pengene tilbake-garanti
Gratis 30-dagers returpolicy
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie avdrag
Levering
Levering innen 5–6 virkedager
Pengene tilbake-garanti
Gratis 30-dagers returpolicy
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie avdrag
Bli inspirert og hold deg oppdatert
med våre nyheter og tilbud direkte i innboksen.