kMix Stand Mixer Pastel Pink
KMX754APP
kMix kjøkkenmaskin
KMX754APP
Standard gratis levering
over 290 NOK
Vi leverer til alle områder
Beregnet leveringstid vil være mellom 5 og 6 virkedager. Levering er mandag til fredag, vi tilbyr foreløpig ikke helgelevering.
Gratis retur
.
Misfornøyd med kjøpet ditt?
Dette produktet kvalifiserer for retur innen 30 dager. Finn ut mer om våre returpolicy.
Full produsentgaranti
.
Kjøp med trygghet og få full produsentgaranti.
Garantier varierer i henhold til produktet.
The Edition's range from kMix adds something special to your kitchen, whether you are looking for timeless opulence or you simply want to add a splash of colour, the Editions range has all of the style of kMix, with the trusted performance you've come to expect from Kenwood
Tekniske spesifikasjoner
| Kontroller | Dial |
| Total miksefunksjon | |
| Hastigheter | Variable |
| Material | Metal and Glass |
| Bollestørrelse | 5 |
| Farge | Rosa |
| Oppvaskmaskinsikre | |
| Produktdimensjoner | 38,5 x 24 x 35,5 |
| Hastigheter | Variable |
| Produktvekt (kg) | 11.19 |
| Sku | 0W20011489 |
| Kapasitet – kake (kg) | 2.72kg |
| Kapasitet – deig (kg) | 1.35kg |
| Kapasitet – eggehviter | 12 |
| Kapasitet – mel til bakverk (kg) | 680g |
K-visp i aluminium
Visp i rustfritt stål
Deigverktøy i rustfritt stål
Nøkkelfunksjoner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheter og spesialtilbud
(Produktetiketter) Rask støtte
Levering
Levering innen 5–6 virkedager
Pengene tilbake-garanti
Gratis 30-dagers returpolicy
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie avdrag
Levering
Levering innen 5–6 virkedager
Pengene tilbake-garanti
Gratis 30-dagers returpolicy
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie avdrag
Bli inspirert og hold deg oppdatert
med våre nyheter og tilbud direkte i innboksen.