Multi Tasker stativmikser, hvit, KHC30.000WH
KHC30.000WH
Multitasker
KHC30.000WH
Standard gratis levering
over 290 NOK
Vi leverer til alle områder
Beregnet leveringstid vil være mellom 5 og 6 virkedager. Levering er mandag til fredag, vi tilbyr foreløpig ikke helgelevering.
Gratis retur
.
Misfornøyd med kjøpet ditt?
Dette produktet kvalifiserer for retur innen 30 dager. Finn ut mer om våre returpolicy.
Full produsentgaranti
.
Kjøp med trygghet og få full produsentgaranti.
Garantier varierer i henhold til produktet.
Gjør det enkelt å lage mat hjemme med Kenwood Multi Tasker. Multi Tasker gjør alt enkelt, fra å elte pizzadeigen på noen få minutter til å feste et tilbehør og lage en deilig ragu på sekunder.
Tekniske spesifikasjoner
| Kontroller | Dial |
| Pulsfunksjon | |
| Hastigheter | Variable + Pulse |
| Automatic programs available | false |
| Material | Plastic |
| Bollestørrelse | 4,3 |
| Oppvaskmaskinsikre | |
| Produktdimensjoner | B=26,2 L=33,6 H=29,4 |
| Hastigheter | Variable + Pulse |
| List of dishwasher safe parts | Bolle, K-spade, visp, deigverktøy |
| Produktvekt (kg) | 4.46 |
| Sku | 0W20010124 |
| Kapasitet – kake (kg) | 2kg |
| Kapasitet – deig (kg) | 1.6kg |
| Kapasitet – eggehviter | 8 |
| Kapasitet – mel til bakverk (kg) | 800g |
3 bolleverktøy
4,3 l bolle med håndtak
Roterende sprutlokk og skje
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheter og spesialtilbud
(Produktetiketter) Rask støtte
Levering
Levering innen 5–6 virkedager
Pengene tilbake-garanti
Gratis 30-dagers returpolicy
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie avdrag
Levering
Levering innen 5–6 virkedager
Pengene tilbake-garanti
Gratis 30-dagers returpolicy
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie avdrag
Bli inspirert og hold deg oppdatert
med våre nyheter og tilbud direkte i innboksen.