Prospero+ Silver KHC29A.X0SI
KHC29A.X0SI
Prospero_Plus
KHC29A.X0SI
Standard gratis levering
over 290 NOK
Vi leverer til alle områder
Beregnet leveringstid vil være mellom 5 og 6 virkedager. Levering er mandag til fredag, vi tilbyr foreløpig ikke helgelevering.
Gratis retur
.
Misfornøyd med kjøpet ditt?
Dette produktet kvalifiserer for retur innen 30 dager. Finn ut mer om våre returpolicy.
Full produsentgaranti
.
Kjøp med trygghet og få full produsentgaranti.
Garantier varierer i henhold til produktet.
Tekniske spesifikasjoner
| Kontroller | Dial |
| Pulsfunksjon | |
| Total miksefunksjon | |
| Hastigheter | Variable |
| Material | Plastic |
| What's in the pack | Food Processor |
| Bollestørrelse | 4,3  |
| Lagring av kabel | |
| Oppvaskmaskinsikre | |
| Produktdimensjoner | 28 x 25 x 24 |
| Hastigheter | Variable |
| Produktvekt (kg) | 10.44 |
| Sku | 0W20010120 |
| What's in the pack | Food Processor |
| Kompakt hakker/kvern | |
| Kontinuerlig juicer |
| Kapasitet – kake (kg) | 1.6 kg |
| Kapasitet – deig (kg) | 960 g |
| Kapasitet – eggehviter | 8 |
| Kapasitet – mel til bakverk (kg) | 500 g |
K-Visp
Visp
Deigverktøy
Glassblender
Matkvern
Foodprosessor
Sitruspresse
Juice-ekstraktor
Nøkkelfunksjoner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheter og spesialtilbud
(Produktetiketter) Rask støtte
Levering
Levering innen 5–6 virkedager
Pengene tilbake-garanti
Gratis 30-dagers returpolicy
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie avdrag
Levering
Levering innen 5–6 virkedager
Pengene tilbake-garanti
Gratis 30-dagers returpolicy
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie avdrag
Bli inspirert og hold deg oppdatert
med våre nyheter og tilbud direkte i innboksen.