Triblade stavmikser HDP106WG
HDP106WG
Stavmiksere
HDP106WG
Standard gratis levering
over 290 NOK
Vi leverer til alle områder
Beregnet leveringstid vil være mellom 5 og 6 virkedager. Levering er mandag til fredag, vi tilbyr foreløpig ikke helgelevering.
Gratis retur
.
Misfornøyd med kjøpet ditt?
Dette produktet kvalifiserer for retur innen 30 dager. Finn ut mer om våre returpolicy.
Full produsentgaranti
.
Kjøp med trygghet og få full produsentgaranti.
Garantier varierer i henhold til produktet.
Tekniske spesifikasjoner
| Material | Metal and Plastic |
| Farge | Uspesifisert |
| Produktdimensjoner | 7.3 x 7.3 x 35.5 |
| Hastigheter | 1 |
| What's in the pack | XL beaker (700 ml) |
| Produktvekt (kg) | 0.87 |
| Sku | 0W22110025 |
| What's in the pack | XL beaker (700 ml) |
| Begermateriale | plastic |
| Oppvaskmaskinsikre | |
| Shaft type | Metal shaft Triblade |
| What's in the pack | XL beaker (700 ml) |
| Shaft type | Metal shaft Triblade |
| Material | Metal and Plastic |
| Hastigheter | 1 |
| Product range | TRIBLADE |
| weightOfCardboardAndPlasticFoil | 0.796 |
| Available from | 2023-01-01 |
Beger
Nøkkelfunksjoner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheter og spesialtilbud
(Produktetiketter) Rask støtte
Levering
Levering innen 5–6 virkedager
Pengene tilbake-garanti
Gratis 30-dagers returpolicy
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie avdrag
Levering
Levering innen 5–6 virkedager
Pengene tilbake-garanti
Gratis 30-dagers returpolicy
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie avdrag
Bli inspirert og hold deg oppdatert
med våre nyheter og tilbud direkte i innboksen.