Titanium Chef Baker XL Silver KVL85.004SI
KVL85.004SI
Titanium Chef Baker
KVL85.004SI
Standard gratis levering
over 290 NOK
Vi leverer til alle områder
Beregnet leveringstid vil være mellom 5 og 6 virkedager. Levering er mandag til fredag, vi tilbyr foreløpig ikke helgelevering.
Gratis retur
.
Misfornøyd med kjøpet ditt?
Dette produktet kvalifiserer for retur innen 30 dager. Finn ut mer om våre returpolicy.
Full produsentgaranti
.
Kjøp med trygghet og få full produsentgaranti.
Garantier varierer i henhold til produktet.
Tekniske spesifikasjoner
| Kontroller | Dial |
| planetaryMixing | |
| timer | |
| Total miksefunksjon | |
| Hastigheter | Variable + Pulse |
| Skjerm | Text display |
| Material | Metal |
| Bollestørrelse | 5,0 L i 7,0 L |
| Farge | Sølv |
| Oppvaskmaskinsikre | |
| Produktdimensjoner | 22,5 x 37 x 40 |
| Hastigheter | Variable + Pulse |
| Produktvekt (kg) | 11.5 |
| Sku | 0W20011377 |
| Kapasitet – kake (kg) | 4kg |
| Kapasitet – deig (kg) | 2.56kg |
| Kapasitet – eggehviter | 16 |
| Kapasitet – mel til bakverk (kg) | 910g |
K-visp i rustfritt stål
Deigverktøy i rustfritt stål
Visp i rustfritt stål
Krempisk
7 L bolle i rustfritt stål
5 L bolle i rustfritt stål
Nøkkelfunksjoner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheter og spesialtilbud
(Produktetiketter) Rask støtte
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Levering
Levering innen 5–6 virkedager
Pengene tilbake-garanti
Gratis 30-dagers returpolicy
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie avdrag
Levering
Levering innen 5–6 virkedager
Pengene tilbake-garanti
Gratis 30-dagers returpolicy
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie avdrag
Bli inspirert og hold deg oppdatert
med våre nyheter og tilbud direkte i innboksen.