Triblade Staafmixer HDP106WG
HDP106WG
Staafmixers
HDP106WG
Standaard gratis verzending
vanaf € 25
We leveren aan alle gebieden
De geschatte levertijd is tussen 2 en 4 werkdagen. Levering is van maandag tot vrijdag, we bieden momenteel geen levering in het weekend.
Gratis terugsturen
.
Ontevreden over je aankoop?
Dit product komt in aanmerking voor 30 dagen terugsturen. Lees meer over ons beleid inzake terugsturen.
Volledige fabrieksgarantie
.
Koop met vertrouwen en ontvang een volledige fabrieksgarantie.
Garanties variëren per product.
Specifications
| Behuizingsmateriaal | Metal and Plastic |
| Kleur | Niet gespecificeerd |
| Grootte | 7.3 x 7.3 x 35.5 |
| Snelheden | 1 |
| Onderdelen/accessoires | XL beaker (700 ml) |
| Gewicht (lbs) | 0.87 |
| Sku | 0W22110025 |
| Onderdelen/accessoires | XL beaker (700 ml) |
| Materiaal beker | plastic |
| Geschikt voor vaatwasser | |
| Shaft type | Metal shaft Triblade |
| Onderdelen/accessoires | XL beaker (700 ml) |
| Shaft type | Metal shaft Triblade |
| Behuizingsmateriaal | Metal and Plastic |
| Snelheden | 1 |
| Productfamilie | TRIBLADE |
| Gewicht van karton en plastic folie | 0.796 |
| Available from | 2023-01-01 |
Beker
Belangrijkste kenmerken
(Productetiketten) Producttips
(Productlabels) Nieuws & Speciale aanbiedingen
(Productetiketten) Snelle ondersteuning
Gratis standaard verzending boven €25
Levering binnen 2-4 werkdagen
Geld-terug-garantie
Gratis retourbeleid van 30 dagen
Betalingen
Koop nu, betaal later
Klarna
Betaal in 3 renteloze termijnen
Gratis standaard verzending boven €25
Levering binnen 2-4 werkdagen
Geld-terug-garantie
Gratis retourbeleid van 30 dagen
Betalingen
Koop nu, betaal later
Klarna
Betaal in 3 renteloze termijnen
Nooit meer acties, handige tips en recepten missen?
Meld je aan en ontvang ook nog eens 10% korting op je eerste bestelling.