Titanium Chef Baker XL White KVL65.001WH
KVL65.001WH
Titanium Chef Baker
KVL65.001WH
(-29%)
Voorgestelde prijs
Dit is een prijsvergelijking en is geen verlaging of korting. De term 'Aanbevolen verkoopprijs' verwijst naar de voorgestelde verkoopprijs.
Standaard gratis verzending
vanaf € 25
We leveren aan alle gebieden
De geschatte levertijd is tussen 2 en 4 werkdagen. Levering is van maandag tot vrijdag, we bieden momenteel geen levering in het weekend.
Gratis terugsturen
.
Ontevreden over je aankoop?
Dit product komt in aanmerking voor 30 dagen terugsturen. Lees meer over ons beleid inzake terugsturen.
Volledige fabrieksgarantie
.
Koop met vertrouwen en ontvang een volledige fabrieksgarantie.
Garanties variëren per product.

Specifications
| Bediening | Dial |
| Pulse-functie | |
| timer | |
| Planetaire draaibeweging | |
| Snelheden | Variable + Pulse |
| Beeldscherm | Text display |
| Behuizingsmateriaal | Metal |
| Afmetingen kom | 7 |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor vaatwasser | |
| Grootte | 40 x 22.5 x 37 |
| Snelheden | Variable + Pulse |
| Gewicht (lbs) | 11.5 |
| Sku | 0W20011379 |
| Inhoud - cake (kg) | 4kg |
| Inhoud - deeg (kg) | 2.56kg |
| Inhoud - eiwitten | 16 |
| Inhoud - bloem voor gebak (kg) | 1.6kg |
Aluminium K-klopper
Roestvrijstalen garde
Aluminium deeghaak
Roestvrijstalen mengkom van 7 liter
Spatbescherming
Red Dot-prijs voor productontwerp:Het beste van het beste 2021
Belangrijkste kenmerken
(Productetiketten) Producttips
(Productlabels) Nieuws & Speciale aanbiedingen
(Productetiketten) Snelle ondersteuning
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Gratis standaard verzending boven €25
Levering binnen 2-4 werkdagen
Geld-terug-garantie
Gratis retourbeleid van 30 dagen
Betalingen
Koop nu, betaal later
Klarna
Betaal in 3 renteloze termijnen
Gratis standaard verzending boven €25
Levering binnen 2-4 werkdagen
Geld-terug-garantie
Gratis retourbeleid van 30 dagen
Betalingen
Koop nu, betaal later
Klarna
Betaal in 3 renteloze termijnen
Nooit meer acties, handige tips en recepten missen?
Meld je aan en ontvang ook nog eens 10% korting op je eerste bestelling.