kMix Stand Mixer Sage Green KMX760GR
KMX760AGR
kMix keukenmachines
KMX760AGR
Standaard gratis verzending
vanaf € 25
We leveren op alle gebieden
De geschatte levertijd is tussen 2 en 4 werkdagen. Levering is van maandag tot vrijdag, we bieden momenteel geen levering in het weekend.
Gratis retourneren
.
Ontevreden over jouw aankoop?
Dit product komt in aanmerking voor 30 dagen retournering. Lees meer over ons retourbeleid.
Volledige fabrieksgarantie
.
Koop met vertrouwen en ontvang een volledige fabrieksgarantie.
Garanties variëren per product.
Haal de natuur in huis met de nieuwe kleurencollectie van kMix Editions. De kMix Editions-serie is geïnspireerd door de kleuren van de natuur en biedt voor elk baksel rust en kalmte in elke keuken.
Technische specificaties
| Bediening | Dial |
| Totale mengactie | |
| Snelheden | Variable |
| Behuizingsmateriaal | Metal |
| Afmetingen kom | 5,0 l |
| Kleur | Groen |
| Geschikt voor de vaatwasser | |
| Grootte | B x 35,3  |
| Snelheden | Variable |
| Gewicht (lbs) | 9.3 |
| Sku | 0W20011442 |
| Capaciteit - cake (kg) | 2.72kg |
| Inhoud - deeg (kg) | 1.35kg |
| Inhoud - eiwitten | 12 |
| Inhoud - bloem voor gebak (kg) | 680g |
Roestvrijstalen K-klopper
Roestvrijstalen ballongarde
Roestvrijstalen deeghaak
Kom van 5 liter
Spatbescherming
Spatel
Belangrijkste kenmerken
(Productetiketten) Producttips
(Productlabels) Nieuws & Speciale aanbiedingen
(Productetiketten) Snelle ondersteuning
Gratis standaard verzending boven 25€
Levering 2-4 werkdagen
Geld-terug-garantie
Gratis retourbeleid van 30 dagen
Betalingen
Koop nu, betaal in 3 delen (indien gewenst)
Klarna
Betaal in 3 rentevrije termijnen
Gratis standaard verzending boven 25€
Levering 2-4 werkdagen
Geld-terug-garantie
Gratis retourbeleid van 30 dagen
Betalingen
Koop nu, betaal in 3 delen (indien gewenst)
Klarna
Betaal in 3 rentevrije termijnen
Nooit meer acties, handige tips en recepten missen?
Meld je aan en ontvang ook nog eens 10% korting op je eerste bestelling.