Titanium Chef Baker XL zilver KVL85.424SI
KVL85.424SI
Titanium Chef Baker
KVL85.424SI
Standaard gratis verzending
vanaf € 25
We leveren op alle gebieden
De geschatte levertijd is tussen 2 en 4 werkdagen. Levering is van maandag tot vrijdag, we bieden momenteel geen levering in het weekend.
Gratis retourneren
.
Ontevreden over jouw aankoop?
Dit product komt in aanmerking voor 30 dagen retournering. Lees meer over ons retourbeleid.
Volledige fabrieksgarantie
.
Koop met vertrouwen en ontvang een volledige fabrieksgarantie.
Garanties variëren per product.
Technische specificaties
| Bediening | Dial |
| planetaryMixing | |
| timer | |
| Totale mengactie | |
| Snelheden | Variable + Pulse |
| Beeldscherm | Text display |
| Behuizingsmateriaal | Metal |
| Onderdelen/accessoires | Food Processor |
| Afmetingen kom | 7,0 l |
| Geschikt voor de vaatwasser | |
| Grootte | 40 x 22.5 x 37 |
| Snelheden | Variable + Pulse |
| Gewicht (lbs) | 16.16 |
| Sku | 0W20011478 |
| Onderdelen/accessoires | Food Processor |
| Capaciteit - cake (kg) | 4kg |
| Inhoud - deeg (kg) | 2.56kg |
| Inhoud - eiwitten | 16 |
| Inhoud - bloem voor gebak (kg) | 910g |
Roestvrijstalen mengkom van 7 liter
Flexiklopper
Foodprocessor
Glazen blender
Roestvrijstalen K-klopper
Roestvrijstalen ballongarde
Roestvrijstalen deeghaak
Roestvrijstalen 5 liter mengkom
Spatel
Spatbescherming
Belangrijkste kenmerken
(Productetiketten) Producttips
(Productlabels) Nieuws & Speciale aanbiedingen
(Productetiketten) Snelle ondersteuning
Gratis standaard verzending boven 25€
Levering 2-4 werkdagen
Geld-terug-garantie
Gratis retourbeleid van 30 dagen
Betalingen
Koop nu, betaal in 3 delen (indien gewenst)
Klarna
Betaal in 3 rentevrije termijnen
Gratis standaard verzending boven 25€
Levering 2-4 werkdagen
Geld-terug-garantie
Gratis retourbeleid van 30 dagen
Betalingen
Koop nu, betaal in 3 delen (indien gewenst)
Klarna
Betaal in 3 rentevrije termijnen
Nooit meer acties, handige tips en recepten missen?
Meld je aan en ontvang ook nog eens 10% korting op je eerste bestelling.