Titanium Chef Baker zilver KVC85.124SI
KVC85.124SI
Titanium Chef Baker
KVC85.124SI
Standaard gratis verzending
vanaf € 25
We leveren op alle gebieden
De geschatte levertijd is tussen 2 en 4 werkdagen. Levering is van maandag tot vrijdag, we bieden momenteel geen levering in het weekend.
Gratis retourneren
.
Ontevreden over jouw aankoop?
Dit product komt in aanmerking voor 30 dagen retournering. Lees meer over ons retourbeleid.
Volledige fabrieksgarantie
.
Koop met vertrouwen en ontvang een volledige fabrieksgarantie.
Garanties variëren per product.
Technische specificaties
| Bediening | Dial |
| Pulse-functie | |
| timer | |
| Totale mengactie | |
| Snelheden | Variable + Pulse |
| Beeldscherm | Text display |
| Behuizingsmateriaal | Metal |
| Afmetingen kom | 5L & |
| Geschikt voor de vaatwasser | |
| Grootte | 39.5 x 22.5 x 31.5 |
| Snelheden | Variable + Pulse |
| Gewicht (lbs) | 11.71 |
| Sku | 0W20011382 |
| Capaciteit - cake (kg) | 2kg |
| Inhoud - deeg (kg) | 2.18kg |
| Inhoud - eiwitten | 12 |
| Inhoud - bloem voor gebak (kg) | 680g |
Glazen blender
Roestvrijstalen K-klopper
Roestvrijstalen ballongarde
Roestvrijstalen deeghaak
Flexiklopper
Roestvrijstalen mengkom 5 l
Spatel
Spatbescherming
Red Dot-prijs voor productontwerp:Het beste van het beste 2021
Belangrijkste kenmerken
(Productetiketten) Producttips
(Productlabels) Nieuws & Speciale aanbiedingen
(Productetiketten) Snelle ondersteuning
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Gratis standaard verzending boven 25€
Levering 2-4 werkdagen
Geld-terug-garantie
Gratis retourbeleid van 30 dagen
Betalingen
Koop nu, betaal in 3 delen (indien gewenst)
Klarna
Betaal in 3 rentevrije termijnen
Gratis standaard verzending boven 25€
Levering 2-4 werkdagen
Geld-terug-garantie
Gratis retourbeleid van 30 dagen
Betalingen
Koop nu, betaal in 3 delen (indien gewenst)
Klarna
Betaal in 3 rentevrije termijnen
Nooit meer acties, handige tips en recepten missen?
Meld je aan en ontvang ook nog eens 10% korting op je eerste bestelling.