Prospero+ srebrny KHC29A.O0SI
KHC29A.O0SI
Prospero_Plus
KHC29A.O0SI
(-40%)
Sugerowana cena
Stanowi to porównanie cen i nie stanowi obniżki ani zniżki. Termin „zalecana cena detaliczna” odnosi się do sugerowanej ceny sprzedaży.
Standardowa bezpłatna dostawa
powyżej 160 zł
Dostarczamy do wszystkich obszarów
Szacowany czas dostawy będzie wynosił od 2 do 4 dni roboczych. Dostawy są realizowane od poniedziałku do piątku. Obecnie nie prowadzimy dostaw w weekendy.
Bezpłatne zwroty
.
Nie jesteś zadowolony/-a z zakupu?
Ten produkt kwalifikuje się do zwrotu w ciągu 14 dni. Dowiedz się więcej o naszej polityce zwrotów.
Pełna gwarancja producenta
.
Kupuj bez obaw. Otrzymasz pełną gwarancję producenta.
Gwarancja różni się w zależności od produktu.
Nasz najbardziej kompaktowy robot planetarny oferuje wielkie możliwości w niewielkim rozmiarze. Duża misa pozwala szybko przygotować ciasto na pizzę dla sześciu głodnych osób. Albo przygotować ciasto na 36 babeczek. Moc i wszechstronność, a teraz także ważenie — poradzisz sobie z każdym zadaniem.
Specyfikacje techniczne
| Przyciski sterujące | Dial |
| Praca pulsacyjna | |
| Pełne mieszanie | |
| Prędkości | Variable |
| Materiał obudowy | Plastic |
| Dodatki/Akcesoria | Food Processor |
| Rozmiar miski | 4,3  |
| Zwijanie kabla | |
| Nadaje się do mycia w zmywarce | |
| Rozmiar | 28 x 25 x 24 |
| Prędkości | Variable |
| Waga (kg) | 8.17 |
| Sku | 0W20010123 |
| Dodatki/Akcesoria | Food Processor |
| Pojemność – ciasto (kg) | 1.6 kg |
| Pojemność — gęste ciasto (kg) | 960 g |
| Pojemność — białka jaj | 8 |
| Pojemność – mąka do wypieków (kg) | 500 g |
Mieszadło K
Trzepaczka
Narzędzie do ciasta
Blender szklany
Robot wielofunkcyjny
Wyciskarka do cytrusów
Misa 4,3 l
Ostrze tnące
Osłona przeciwbryzgowa
Najważniejsze cechy
Wskazówki dotyczące produktów
Aktualności i oferty specjalne
Szybkie wsparcie
Opcje bezpłatnej dostawy EKSPRESOWA
Wysyłka w ciągu 2 do 4 dni roboczych
Bezpłatne zwroty
Możesz bezpłatnie zwrócić produkt zakupiony w naszym sklepie internetowym w ciągu 14 dni od jego otrzymania
Bezpieczne płatności
Akceptujemy przelewy online oraz karty kredytowe.
Klarna
Płać w 3 nieoprocentowanych ratach
Opcje bezpłatnej dostawy EKSPRESOWA
Wysyłka w ciągu 2 do 4 dni roboczych
Bezpłatne zwroty
Możesz bezpłatnie zwrócić produkt zakupiony w naszym sklepie internetowym w ciągu 14 dni od jego otrzymania
Bezpieczne płatności
Akceptujemy przelewy online oraz karty kredytowe.
Klarna
Płać w 3 nieoprocentowanych ratach
Zapisz się do newslettera i odbierz 5% zniżki
na swoje pierwsze zamówienie!