Prospero+ srebrny KHC29A.R0SI
KHC29A.R0SI
Prospero_Plus
KHC29A.R0SI
Standardowa bezpłatna dostawa
powyżej 120 zł
Dostarczamy do wszystkich obszarów
Szacowany czas dostawy będzie wynosił od 2 do 4 dni roboczych. Dostawy są realizowane od poniedziałku do piątku. Obecnie nie prowadzimy dostaw w weekendy.
Bezpłatne zwroty
.
Nie jesteś zadowolony/-a z zakupu?
Ten produkt kwalifikuje się do zwrotu w ciągu 30 dni. Dowiedz się więcej o naszej polityce zwrotów.
Pełna gwarancja producenta
.
Kupuj bez obaw. Otrzymasz pełną gwarancję producenta.
Gwarancja różni się w zależności od produktu.
Nasz najbardziej kompaktowy robot planetarny oferuje wielkie możliwości w niewielkim rozmiarze. Duża misa pozwala szybko przygotować ciasto na pizzę dla sześciu głodnych osób. Albo przygotować ciasto na 36 babeczek. Moc i wszechstronność, a teraz także ważenie — poradzisz sobie z każdym zadaniem.
Specyfikacje techniczne
| Przyciski sterujące | Dial |
| Praca pulsacyjna | |
| Pełne mieszanie | |
| Prędkości | Variable |
| Materiał obudowy | Plastic |
| Dodatki/Akcesoria | Food Processor |
| Rozmiar miski | 4,3  |
| Nadaje się do mycia w zmywarce | |
| Rozmiar | 28 x 25 x 24 |
| Prędkości | Variable |
| Waga (kg) | 9.88 |
| Sku | 0W20010122 |
| Dodatki/Akcesoria | Food Processor |
| Kompaktowy siekacz/tarka | |
| Urządzenie do ciągłego sokowirowania |
| Pojemność – ciasto (kg) | 1.6 kg |
| Pojemność — gęste ciasto (kg) | 960 g |
| Pojemność — białka jaj | 8 |
| Pojemność – mąka do wypieków (kg) | 500 g |
Waga EasyWeigh
Mieszadło K
Trzepaczka
Narzędzie do ciasta
Maszynka do mielenia
Robot wielofunkcyjny
Wyciskarka do cytrusów
Sokowirówka
Blender szklany
Najważniejsze cechy
Wskazówki dotyczące produktów
Aktualności i oferty specjalne
Szybkie wsparcie
Opcje bezpłatnej dostawy EKSPRESOWA
Wysyłka w ciągu 2 do 4 dni roboczych
Bezpłatne zwroty
Możesz bezpłatnie zwrócić produkt zakupiony w naszym sklepie internetowym w ciągu 30 dni od jego otrzymania
Bezpieczne płatności
Akceptujemy przelewy online oraz karty kredytowe.
Klarna
Płać w 3 nieoprocentowanych ratach
Opcje bezpłatnej dostawy EKSPRESOWA
Wysyłka w ciągu 2 do 4 dni roboczych
Bezpłatne zwroty
Możesz bezpłatnie zwrócić produkt zakupiony w naszym sklepie internetowym w ciągu 30 dni od jego otrzymania
Bezpieczne płatności
Akceptujemy przelewy online oraz karty kredytowe.
Klarna
Płać w 3 nieoprocentowanych ratach
Zapisz się do newslettera i odbierz 5% zniżki
na swoje pierwsze zamówienie!