Prospero+ White KHC29A.J0WH
KHC29A.J0WH
Prospero_Plus
KHC29A.J0WH
Standardowa bezpłatna dostawa
powyżej 120 zł
Dostarczamy do wszystkich obszarów
Szacowany czas dostawy będzie wynosił od 2 do 4 dni roboczych. Dostawy są realizowane od poniedziałku do piątku. Obecnie nie prowadzimy dostaw w weekendy.
Bezpłatne zwroty
.
Nie jesteś zadowolony/-a z zakupu?
Ten produkt kwalifikuje się do zwrotu w ciągu 30 dni. Dowiedz się więcej o naszej polityce zwrotów.
Pełna gwarancja producenta
.
Kupuj bez obaw. Otrzymasz pełną gwarancję producenta.
Gwarancja różni się w zależności od produktu.
Specyfikacje techniczne
| Przyciski sterujące | Dial |
| Praca pulsacyjna | |
| Pełne mieszanie | |
| Prędkości | Variable |
| Materiał obudowy | Plastic |
| Dodatki/Akcesoria | Food Processor |
| Rozmiar miski | 4,3 L |
| Zwijanie kabla | |
| Nadaje się do mycia w zmywarce | |
| Rozmiar | 28 x 25 x 24 |
| Prędkości | Variable |
| Waga (kg) | 7.58 |
| Sku | 0W20010093 |
| Dodatki/Akcesoria | Food Processor |
| Pojemność – ciasto (kg) | 1.6kg |
| Pojemność — gęste ciasto (kg) | 960g |
| Pojemność — białka jaj | 8 |
| Pojemność – mąka do wypieków (kg) | 500g |
Mieszadło K
Trzepaczka
Narzędzie do ciasta
Blender szklany
Robot wielofunkcyjny
Ostrze tnące
3 tarcze do krojenia, szatkowania, ścierania
Wyciskarka do cytrusów
Misa 4,3 l
Osłona przeciwbryzgowa
Najważniejsze cechy
Wskazówki dotyczące produktów
Aktualności i oferty specjalne
Szybkie wsparcie
Opcje bezpłatnej dostawy EKSPRESOWA
Wysyłka w ciągu 2 do 4 dni roboczych
Bezpłatne zwroty
Możesz bezpłatnie zwrócić produkt zakupiony w naszym sklepie internetowym w ciągu 30 dni od jego otrzymania
Bezpieczne płatności
Akceptujemy przelewy online oraz karty kredytowe.
Klarna
Płać w 3 nieoprocentowanych ratach
Opcje bezpłatnej dostawy EKSPRESOWA
Wysyłka w ciągu 2 do 4 dni roboczych
Bezpłatne zwroty
Możesz bezpłatnie zwrócić produkt zakupiony w naszym sklepie internetowym w ciągu 30 dni od jego otrzymania
Bezpieczne płatności
Akceptujemy przelewy online oraz karty kredytowe.
Klarna
Płać w 3 nieoprocentowanych ratach
Zapisz się do newslettera i odbierz 5% zniżki
na swoje pierwsze zamówienie!