Chef KVC3100S
KVC3100S
Chef
KVC3100S
Štandardné bezplatné doručenie
nad 25 €
Doručujeme do všetkých oblastí
Odhadovaný čas doručenia je medzi 2 až 4 pracovnými dňami. Doručujeme od pondelka do piatka. Momentálne neponúkame doručenie počas víkendu.
Bezplatné vrátenie tovaru
.
Nie ste spokojní so svojím nákupom?
Tento produkt je možné vrátiť do 30 dní. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách vrátenia tovaru.
Plná záruka výrobcu
.
Nakupujte s dôverou a získajte plnú záruku výrobcu.
Záruky sa líšia podľa produktu.
Skvelé pečenie začína práve teraz - s vašim spoľahlivým spoločníkom na každodenné pečenie. Šľahá, hnetie, mieša a mixuje. A s viac ako 25 nadstavcami budete čoskoro mixovať, strúhať, krájať na kocky a dokonca aj vyrábať cestoviny. Zvládnite všetko s istotou.
Specifications
| Ovládacie prvky | Dial |
| planetaryMixing | |
| Funkcia pulzu | |
| Celkový účinok mixovania | |
| Rýchlosti | Variable |
| Materiál hlavnej časti | Metal |
| Veľkosť misy | 4,6 |
| Farba | Strieborná |
| Vhodné do umývačky riadu | |
| Veľkosť | 38 x 28 x 30 |
| Rýchlosti | Variable |
| Hmotnosť (kg) | 7.52 |
| Sku | 0W20011168 |
| Objem – koláč (kg) | 5kg |
| Objem – cesto (kg) | 2.18kg |
| Objem – vaječné bielka | 12 |
| Objem – múka na cesto (kg) | 1.3kg |
Hliníkový šľahač K-Beater
Metlička na šľahanie z nehrdzavejúcej ocele
Hliníkový nástroj na cesto
4,6 l misa z nehrdzavejúcej ocele
Chránič proti špliechaniu
Kľúčové funkcie
(Označenia výrobku) Tipy pre produkty
(Označenia produktov) Novinky a špeciálne ponuky
(Štítky výrobku) Rýchla podpora
Doručenie
Doručenie do 3 – 4 pracovných dní
Záruka vrátenia peňazí
Bezplatné 30-dňové zásady vrátenia tovaru
Platby
Bezpečné platby
Doručenie
Doručenie do 3 – 4 pracovných dní
Záruka vrátenia peňazí
Bezplatné 30-dňové zásady vrátenia tovaru
Platby
Bezpečné platby
Nechajte sa inšpirovať a majte prehľad
s našimi novinkami a špeciálnymi ponukami priamo do vašej pošty.