Chef XL KVL4170S
KVL4170S
Chef
KVL4170S
Štandardné bezplatné doručenie
nad 25 €
Doručujeme do všetkých oblastí
Odhadovaný čas doručenia je medzi 2 až 4 pracovnými dňami. Doručujeme od pondelka do piatka. Momentálne neponúkame doručenie počas víkendu.
Bezplatné vrátenie tovaru
.
Nie ste spokojní so svojím nákupom?
Tento produkt je možné vrátiť do 30 dní. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách vrátenia tovaru.
Plná záruka výrobcu
.
Nakupujte s dôverou a získajte plnú záruku výrobcu.
Záruky sa líšia podľa produktu.
Specifications
| Funkcia pulzu | |
| Celkový účinok mixovania | |
| Rýchlosti | Variable |
| Veľkosť misy | 6.7 |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť | 38,5 x 28 x 34,5 |
| Rýchlosti | Variable |
| Hmotnosť (kg) | 13 |
| Sku | 0W20011162 |
| Objem – koláč (kg) | 5kg |
| Objem – cesto (kg) | 2.42kg |
| Objem – vaječné bielka | 16 |
| Objem – múka na cesto (kg) | 2.6kg |
Hliníkový šľahač K-Beater
Metlička na šľahanie z nehrdzavejúcej ocele
Hliníkový nástroj na cesto
Mlynček na potraviny
Mixér
6,7 l miska
Chránič proti špliechaniu
Kľúčové funkcie
(Označenia výrobku) Tipy pre produkty
(Označenia produktov) Novinky a špeciálne ponuky
(Štítky výrobku) Rýchla podpora
Doručenie
Doručenie do 3 – 4 pracovných dní
Záruka vrátenia peňazí
Bezplatné 30-dňové zásady vrátenia tovaru
Platby
Bezpečné platby
Doručenie
Doručenie do 3 – 4 pracovných dní
Záruka vrátenia peňazí
Bezplatné 30-dňové zásady vrátenia tovaru
Platby
Bezpečné platby
Nechajte sa inšpirovať a majte prehľad
s našimi novinkami a špeciálnymi ponukami priamo do vašej pošty.