Kuchynský robot Cooking Chef KCL96.004DG
KCL96.004DG
Cooking Chef XL
KCL96.004DG
Štandardné bezplatné doručenie
nad 25 €
Doručujeme do všetkých oblastí
Odhadovaný čas doručenia je medzi 2 až 4 pracovnými dňami. Doručujeme od pondelka do piatka. Momentálne neponúkame doručenie počas víkendu.
Bezplatné vrátenie tovaru
.
Nie ste spokojní so svojím nákupom?
Tento produkt je možné vrátiť do 30 dní. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách vrátenia tovaru.
Plná záruka výrobcu
.
Nakupujte s dôverou a získajte plnú záruku výrobcu.
Záruky sa líšia podľa produktu.
Ďalšia generácia nášho kuchynského robota Chef, ktorý pripravuje pokrmy. Je vybavený užitočnými funkciami, ako sú varenie pri vysokej teplote, 60 predprogramovaných receptov, váženie a osvetlenie v mise na zlepšenie viditeľnosti. Náš zatiaľ najlepší kuchynský robot Cooking Chef. Okrem toho sa pripojte k exkluzívnej aplikácii plnej odskúšaných a testovaných nápadov na recepty.
Specifications
| Ovládacie prvky | Dial |
| planetaryMixing | |
| Funkcia pulzu | |
| timer | |
| Rýchlosti | 8 continuous speeds + 4 stir speeds |
| Zobrazenie | 5.0" TFT colour |
| Materiál hlavnej časti | Metal |
| Veľkosť misy | 6,7 |
| Farba | Anthracite |
| Vhodné do umývačky riadu | |
| Veľkosť | 41 x 34 x 38 |
| Rýchlosti | 8 continuous speeds + 4 stir speeds |
| Hmotnosť (kg) | 15.25 |
| Sku | 0W20011503 |
| Objem – koláč (kg) | 4kg |
| Objem – cesto (kg) | 2.58kg |
| Objem – vaječné bielka | 16 |
| Objem – múka na cesto (kg) | 910g |
Misa na varenie z nehrdzavejúcej ocele s objemom 6,7 l
Šľahač K-Beater z nehrdzavejúcej ocele
Metlička na šľahanie z nehrdzavejúcej ocele
Nástroj na cesto z nehrdzavejúcej ocele
Flexi metla
Parný košík
Nástroj na miešanie
Chránič proti špliechaniu
Stierka
Kľúčové funkcie
(Označenia výrobku) Tipy pre produkty
(Označenia produktov) Novinky a špeciálne ponuky
(Štítky výrobku) Rýchla podpora
Doručenie
Doručenie do 3 – 4 pracovných dní
Záruka vrátenia peňazí
Bezplatné 30-dňové zásady vrátenia tovaru
Platby
Bezpečné platby
Doručenie
Doručenie do 3 – 4 pracovných dní
Záruka vrátenia peňazí
Bezplatné 30-dňové zásady vrátenia tovaru
Platby
Bezpečné platby
Nechajte sa inšpirovať a majte prehľad
s našimi novinkami a špeciálnymi ponukami priamo do vašej pošty.