Stojanový mixér Multi Tasker biela KHC30.000WH
KHC30.000WH
Multitasker
KHC30.000WH
Štandardné bezplatné doručenie
nad 25 €
Doručujeme do všetkých oblastí
Odhadovaný čas doručenia je medzi 2 až 4 pracovnými dňami. Doručujeme od pondelka do piatka. Momentálne neponúkame doručenie počas víkendu.
Bezplatné vrátenie tovaru
.
Nie ste spokojní so svojím nákupom?
Tento produkt je možné vrátiť do 30 dní. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách vrátenia tovaru.
Plná záruka výrobcu
.
Nakupujte s dôverou a získajte plnú záruku výrobcu.
Záruky sa líšia podľa produktu.
Vyhnite sa námahe pri domácej príprave jedla so stojanovým mixérom Kenwood Multi Tasker. Od miesenia cesta na pizzu v priebehu niekoľkých minút až po nasadenie nadstavca a vytvorenie lahodného ragú v priebehu sekúnd, Multi Tasker to uľahčí.
Specifications
| Ovládacie prvky | Dial |
| Funkcia pulzu | |
| Rýchlosti | Variable + Pulse |
| Automatic programs available | false |
| Materiál hlavnej časti | Plastic |
| Veľkosť misy | 4,3 |
| Vhodné do umývačky riadu | |
| Veľkosť | Š = 26,2 D = 33,6 V = 29,4 |
| Rýchlosti | Variable + Pulse |
| Diely vhodné do umývačky riadu | Miska, K-metla, šľahač, miešací hák na cesto |
| Hmotnosť (kg) | 4.46 |
| Sku | 0W20010124 |
| Objem – koláč (kg) | 2kg |
| Objem – cesto (kg) | 1.6kg |
| Objem – vaječné bielka | 8 |
| Objem – múka na cesto (kg) | 800g |
3 nástroje na použitie s miskou
4,3 l miska s rukoväťou
Otočný kryt proti rozstrekovaniu a lyžica
(Označenia výrobku) Tipy pre produkty
(Označenia produktov) Novinky a špeciálne ponuky
(Štítky výrobku) Rýchla podpora
Doručenie
Doručenie do 3 – 4 pracovných dní
Záruka vrátenia peňazí
Bezplatné 30-dňové zásady vrátenia tovaru
Platby
Bezpečné platby
Doručenie
Doručenie do 3 – 4 pracovných dní
Záruka vrátenia peňazí
Bezplatné 30-dňové zásady vrátenia tovaru
Platby
Bezpečné platby
Nechajte sa inšpirovať a majte prehľad
s našimi novinkami a špeciálnymi ponukami priamo do vašej pošty.