Prospero+ biely KHC29A.A0WH
KHC29A.A0WH
Prospero_Plus
KHC29A.A0WH
Štandardné bezplatné doručenie
nad 25 €
Doručujeme do všetkých oblastí
Odhadovaný čas doručenia je medzi 2 až 4 pracovnými dňami. Doručujeme od pondelka do piatka. Momentálne neponúkame doručenie počas víkendu.
Bezplatné vrátenie tovaru
.
Nie ste spokojní so svojím nákupom?
Tento produkt je možné vrátiť do 30 dní. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách vrátenia tovaru.
Plná záruka výrobcu
.
Nakupujte s dôverou a získajte plnú záruku výrobcu.
Záruky sa líšia podľa produktu.
Náš najkompaktnejší robot v sebe skrýva veľké myšlienky v malom priestore. Veľká misa umožňuje rýchlo pripraviť cesto na pizzu pre šesť hladných osôb. Alebo upečte várku 36 cupcakes. S výkonom a všestrannosťou, ktoré vám pomôžu pri práci.
Specifications
| Ovládacie prvky | Dial |
| Rýchlosti | Variable |
| Materiál hlavnej časti | Plastic |
| Veľkosť misy | 4.3 |
| Úložný priestor pre kábel | |
| Vhodné do umývačky riadu | |
| Veľkosť | 28 x 25 x 24 |
| Rýchlosti | Variable |
| Hmotnosť (kg) | 4.63 |
| Sku | 0W20010100 |
| Objem – koláč (kg) | 1.6kg |
| Objem – cesto (kg) | 960g |
| Objem – vaječné bielka | 8 |
| Objem – múka na cesto (kg) | 500g |
K-metla
Balónová šľahacia metla
Nástroj na cesto
4,3 l miska
Chránič proti špliechaniu
Kľúčové funkcie
(Označenia výrobku) Tipy pre produkty
(Označenia produktov) Novinky a špeciálne ponuky
(Štítky výrobku) Rýchla podpora
Doručenie
Doručenie do 3 – 4 pracovných dní
Záruka vrátenia peňazí
Bezplatné 30-dňové zásady vrátenia tovaru
Platby
Bezpečné platby
Doručenie
Doručenie do 3 – 4 pracovných dní
Záruka vrátenia peňazí
Bezplatné 30-dňové zásady vrátenia tovaru
Platby
Bezpečné platby
Nechajte sa inšpirovať a majte prehľad
s našimi novinkami a špeciálnymi ponukami priamo do vašej pošty.