Prospero+ KHC29.H0BK, čierna
KHC29.H0BK
Prospero_Plus
KHC29.H0BK
Štandardné bezplatné doručenie
nad 25 €
Doručujeme do všetkých oblastí
Odhadovaný čas doručenia je medzi 2 až 4 pracovnými dňami. Doručujeme od pondelka do piatka. Momentálne neponúkame doručenie počas víkendu.
Bezplatné vrátenie tovaru
.
Nie ste spokojní so svojím nákupom?
Tento produkt je možné vrátiť do 30 dní. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách vrátenia tovaru.
Plná záruka výrobcu
.
Nakupujte s dôverou a získajte plnú záruku výrobcu.
Záruky sa líšia podľa produktu.
Specifications
| Funkcia pulzu | |
| Celkový účinok mixovania | |
| Rýchlosti | Variable |
| Materiál hlavnej časti | Plastic |
| Doplnky/príslušenstvo | Food Processor,Plastic Blender |
| Veľkosť misy | 4,3 L |
| Veľkosť | 28 x 25 x 24 |
| Rýchlosti | Variable |
| Hmotnosť (kg) | 6.423 |
| Sku | 0W20010069 |
| Doplnky/príslušenstvo | Food Processor,Plastic Blender |
| Objem – koláč (kg) | 1.6kg |
| Objem – cesto (kg) | 805g |
| Objem – vaječné bielka | 8 |
| Objem – múka na cesto (kg) | 450g |
4,3 l miska
Chránič proti špliechaniu
Kľúčové funkcie
(Označenia výrobku) Tipy pre produkty
(Označenia produktov) Novinky a špeciálne ponuky
(Štítky výrobku) Rýchla podpora
Doručenie
Doručenie do 3 – 4 pracovných dní
Záruka vrátenia peňazí
Bezplatné 30-dňové zásady vrátenia tovaru
Platby
Bezpečné platby
Doručenie
Doručenie do 3 – 4 pracovných dní
Záruka vrátenia peňazí
Bezplatné 30-dňové zásady vrátenia tovaru
Platby
Bezpečné platby
Nechajte sa inšpirovať a majte prehľad
s našimi novinkami a špeciálnymi ponukami priamo do vašej pošty.