kMix červený KMX750ARD
KMX750ARD
Stojanové mixéry kMix
KMX750ARD
Štandardné bezplatné doručenie
nad 25 €
Doručujeme do všetkých oblastí
Odhadovaný čas doručenia je medzi 2 až 4 pracovnými dňami. Doručujeme od pondelka do piatka. Momentálne neponúkame doručenie počas víkendu.
Bezplatné vrátenie tovaru
.
Nie ste spokojní so svojím nákupom?
Tento produkt je možné vrátiť do 30 dní. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách vrátenia tovaru.
Plná záruka výrobcu
.
Nakupujte s dôverou a získajte plnú záruku výrobcu.
Záruky sa líšia podľa produktu.
Odvážny, jasný a inteligentný. kMix má všetko. Pečte, šľahajte a mieste perfektné koláče, krémy, chlieb, sušienky a viac. Vyberte si zo štyroch ohromujúcich farieb pre vynikajúci výkon. Pečte bez prestávky.
Specifications
| Ovládacie prvky | Dial |
| Celkový účinok mixovania | |
| Rýchlosti | Variable |
| Materiál hlavnej časti | Metal |
| Veľkosť misy | 5 |
| Farba | Červená |
| Úložný priestor pre kábel | |
| Vhodné do umývačky riadu | |
| Veľkosť | 38,5 x 24 x 35,5 |
| Rýchlosti | Variable |
| Hmotnosť (kg) | 9.26 |
| Sku | 0W20011423 |
| Objem – koláč (kg) | 2.72kg |
| Objem – cesto (kg) | 1.35kg |
| Objem – vaječné bielka | 12 |
| Objem – múka na cesto (kg) | 680g |
Hliníkový šľahač K-Beater
Antikorová metlička na šľahanie
Antikorový nástroj na cesto
5 l misa
Stierka
Chránič proti špliechaniu
Kľúčové funkcie
(Označenia výrobku) Tipy pre produkty
(Označenia produktov) Novinky a špeciálne ponuky
(Štítky výrobku) Rýchla podpora
Doručenie
Doručenie do 3 – 4 pracovných dní
Záruka vrátenia peňazí
Bezplatné 30-dňové zásady vrátenia tovaru
Platby
Bezpečné platby
Doručenie
Doručenie do 3 – 4 pracovných dní
Záruka vrátenia peňazí
Bezplatné 30-dňové zásady vrátenia tovaru
Platby
Bezpečné platby
Nechajte sa inšpirovať a majte prehľad
s našimi novinkami a špeciálnymi ponukami priamo do vašej pošty.