Chef KVC3110S inc Blender
KVC3110S
Chef
KVC3110S
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na vsa območja
Predvideni rok dostave je od 2 do 4 delovnih dni. Dostava poteka od ponedeljka do petka, trenutno ne ponujamo dostave ob vikendih.
Brezplačna vračila
Niste zadovoljni s svojim nakupom?
Za ta izdelek velja 30-dnevni rok za vrnitev. Preberite več o naših pogojih vračila.
Popolna garancija proizvajalca
Nakupujte brez skrbi in prejmite polno garancijo proizvajalca.
Garancije se razlikujejo glede na izdelek.
Tehnične specifikacije
| Kontroles metode | Dial |
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Materiāls | Metal |
| Kas ir iepakojumā? | Plastic Blender |
| bowlSize | 4.6 |
| Krāsa | Srebrna |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Produkta izmēri | 38 x 28 x 30 |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Svars | 8.375 |
| SKU | 0W20011166 |
| Kas ir iepakojumā? | Plastic Blender |
| capacityCakeKg | 5kg |
| capacityDoughKg | 2.18kg |
| capacityEggWhites | 12 |
| capacityFlourForPastryKg | 1.3kg |
1.5L Blender
Aluminium K-Beater
Stainless Steel Whisk
Aluminium Dough Tool
4.6L Stainless steel Bowl
Splashguard
Ključne lastnosti
Nasveti o izdelku
Novice in posebne ponudbe
Hitro pomoč