Chef XL KVL4170S
KVL4170S
Chef
KVL4170S
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na vsa območja
Predvideni rok dostave je od 2 do 4 delovnih dni. Dostava poteka od ponedeljka do petka, trenutno ne ponujamo dostave ob vikendih.
Brezplačna vračila
Niste zadovoljni s svojim nakupom?
Za ta izdelek velja 30-dnevni rok za vrnitev. Preberite več o naših pogojih vračila.
Popolna garancija proizvajalca
Nakupujte brez skrbi in prejmite polno garancijo proizvajalca.
Garancije se razlikujejo glede na izdelek.
Tehnične specifikacije
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| bowlSize | 6.7 |
| Krāsa | Srebrna |
| Produkta izmēri | 38,5 x 28 x 34,5 |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Svars | 13 |
| SKU | 0W20011162 |
| capacityCakeKg | 5kg |
| capacityDoughKg | 2.42kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 2.6kg |
Aluminium K-beater
Stainless Steel Whisk
Aluminium dough tool
Food Mincer
Blender
6.7L Bowl
Splashguard
Ključne lastnosti
Nasveti o izdelku
Novice in posebne ponudbe
Hitro pomoč