Cooking Chef XL KCL95.424BK
KCL95.424BK
Cooking Chef XL
KCL95.424BK
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na vsa območja
Predvideni rok dostave je od 2 do 4 delovnih dni. Dostava poteka od ponedeljka do petka, trenutno ne ponujamo dostave ob vikendih.
Brezplačna vračila
Niste zadovoljni s svojim nakupom?
Za ta izdelek velja 30-dnevni rok za vrnitev. Preberite več o naših pogojih vračila.
Popolna garancija proizvajalca
Nakupujte brez skrbi in prejmite polno garancijo proizvajalca.
Garancije se razlikujejo glede na izdelek.
Tehnične specifikacije
| Kontroles metode | Button & Dial |
| pulseFunction | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| Displeja tehnoloģija | LED Display |
| Materiāls | Metal |
| Kas ir iepakojumā? | Food Processor |
| bowlSize | 6,7 |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Svars | 18.373 |
| SKU | 0W20011474 |
| Kas ir iepakojumā? | Food Processor |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.58kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 910g |
Glass Blender
Food Processor
Stainless Steel K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
Creaming Beater
Stir Tool
Steamer Basket
Grey spatula
Stainless Steel Cooking Bowl 6.7L
Splashguard
Splashguard
Ključne lastnosti
Nasveti o izdelku
Novice in posebne ponudbe
Hitro pomoč