Stoječi mešalnik Cooking Chef KCL96.004DG
KCL96.004DG
Cooking Chef XL
KCL96.004DG
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na vsa območja
Predvideni rok dostave je od 2 do 4 delovnih dni. Dostava poteka od ponedeljka do petka, trenutno ne ponujamo dostave ob vikendih.
Brezplačna vračila
Niste zadovoljni s svojim nakupom?
Za ta izdelek velja 30-dnevni rok za vrnitev. Preberite več o naših pogojih vračila.
Popolna garancija proizvajalca
Nakupujte brez skrbi in prejmite polno garancijo proizvajalca.
Garancije se razlikujejo glede na izdelek.
-
Kuhinjski Chef naslednje generacije. To je zdaj naš najboljši kuharski mojster Cooking Chef, opremljen z uporabnimi funkcijami, kot so kuhanje pri visoki temperaturi, 60 vnaprej programiranih receptov, tehtanje in lučka v skledi za boljšo vidljivost. Poleg tega se lahko povežete z ekskluzivno aplikacijo s preizkušenimi recepti in idejami.
Tehnične specifikacije
| Kontroles metode | Dial |
| planetaryMixing | |
| pulseFunction | |
| timer | |
| Ātruma iestatījumi | 8 continuous speeds + 4 stir speeds |
| Displeja tehnoloģija | 5.0" TFT colour |
| Materiāls | Metal |
| bowlSize | 6,7 |
| Krāsa | Anthracite |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Produkta izmēri | 41 x 34 x 38 |
| Ātruma iestatījumi | 8 continuous speeds + 4 stir speeds |
| Svars | 15.25 |
| SKU | 0W20011503 |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.58kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 910g |
Stainless Steel Cooking Bowl 6.7L
Stainless Steel K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
Creaming Beater
Steamer Basket
Stir Tool
Splashguard
Spatula
Ključne lastnosti
Nasveti o izdelku
Novice in posebne ponudbe
Hitro pomoč