Kuhinjski robot Multi Tasker, bel, KHC30.000WH
KHC30.000WH
Multitasker
KHC30.000WH
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na vsa območja
Predvideni rok dostave je od 2 do 4 delovnih dni. Dostava poteka od ponedeljka do petka, trenutno ne ponujamo dostave ob vikendih.
Brezplačna vračila
Niste zadovoljni s svojim nakupom?
Za ta izdelek velja 30-dnevni rok za vrnitev. Preberite več o naših pogojih vračila.
Popolna garancija proizvajalca
Nakupujte brez skrbi in prejmite polno garancijo proizvajalca.
Garancije se razlikujejo glede na izdelek.
Olajšajte domačo pripravo z aparatom Kenwood Multi Tasker. Od gnetenja testa za pico v nekaj minutah do dodajanja nastavka in ustvarjanja okusnega raguja v nekaj sekundah, Multi Tasker delo olajša.
Tehnične specifikacije
| Kontroles metode | Dial |
| pulseFunction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable + Pulse |
| Pieejamas automātiskās programmas | false |
| Materiāls | Plastic |
| bowlSize | 4,3 |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Produkta izmēri | W = 26,2 L = 33,6 H = 29,4 |
| Ātruma iestatījumi | Variable + Pulse |
| Trauku mazgājamajā mašīnā mazgājamās daļas* (*skatīt instrukciju) | Posoda, K-mešalo, metlica, nastavek za testo |
| Svars | 4.46 |
| SKU | 0W20010124 |
| capacityCakeKg | 2kg |
| capacityDoughKg | 1.6kg |
| capacityEggWhites | 8 |
| capacityFlourForPastryKg | 800g |
3 kosi orodja za posodo
4,3-litrska posoda z ročajem
Vrtljiv ščitnik proti pršenju in žlica
Nasveti o izdelku
Novice in posebne ponudbe
Hitro pomoč