Prospero+ Black KHC29.H0BK
KHC29.H0BK
Prospero_Plus
KHC29.H0BK
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na vsa območja
Predvideni rok dostave je od 2 do 4 delovnih dni. Dostava poteka od ponedeljka do petka, trenutno ne ponujamo dostave ob vikendih.
Brezplačna vračila
Niste zadovoljni s svojim nakupom?
Za ta izdelek velja 30-dnevni rok za vrnitev. Preberite več o naših pogojih vračila.
Popolna garancija proizvajalca
Nakupujte brez skrbi in prejmite polno garancijo proizvajalca.
Garancije se razlikujejo glede na izdelek.
Tehnične specifikacije
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Materiāls | Plastic |
| Kas ir iepakojumā? | Food Processor,Plastic Blender |
| bowlSize | 4,3 L |
| Produkta izmēri | 28 x 25 x 24 |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Svars | 6.423 |
| SKU | 0W20010069 |
| Kas ir iepakojumā? | Food Processor,Plastic Blender |
| capacityCakeKg | 1.6kg |
| capacityDoughKg | 805g |
| capacityEggWhites | 8 |
| capacityFlourForPastryKg | 450g |
4.3L Bowl
Splashguard
Ključne lastnosti
Nasveti o izdelku
Novice in posebne ponudbe
Hitro pomoč