Prospero+ Silver KHC29.P0SI
KHC29.P0SI
Prospero_Plus
KHC29.P0SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na vsa območja
Predvideni rok dostave je od 2 do 4 delovnih dni. Dostava poteka od ponedeljka do petka, trenutno ne ponujamo dostave ob vikendih.
Brezplačna vračila
Niste zadovoljni s svojim nakupom?
Za ta izdelek velja 30-dnevni rok za vrnitev. Preberite več o naših pogojih vračila.
Popolna garancija proizvajalca
Nakupujte brez skrbi in prejmite polno garancijo proizvajalca.
Garancije se razlikujejo glede na izdelek.
Tehnične specifikacije
| Kontroles metode | Dial |
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Materiāls | Plastic |
| Kas ir iepakojumā? | Food Processor |
| bowlSize | 4,3 L |
| Krāsa | Srebrna |
| Produkta izmēri | 28 x 25 x 24 |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Svars | 9.25 |
| SKU | 0W20010055 |
| Kas ir iepakojumā? | Food Processor |
| continuousJuicer |
| capacityCakeKg | 1.6kg |
| capacityDoughKg | 960g |
| capacityEggWhites | 8 |
| capacityFlourForPastryKg | 500g |
K-Beater
Whisk
Dough Tool
Glass Blender
Food Mincer
Food Processor
Citrus Juicer
Juice Extractor
Chopping Blade
3 Slicing Discs
4.3L Bowl
Splashguard
Ključne lastnosti
Nasveti o izdelku
Novice in posebne ponudbe
Hitro pomoč