Prospero+ Silver KHC29A.R0SI
KHC29A.R0SI
Prospero_Plus
KHC29A.R0SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na vsa območja
Predvideni rok dostave je od 2 do 4 delovnih dni. Dostava poteka od ponedeljka do petka, trenutno ne ponujamo dostave ob vikendih.
Brezplačna vračila
Niste zadovoljni s svojim nakupom?
Za ta izdelek velja 30-dnevni rok za vrnitev. Preberite več o naših pogojih vračila.
Popolna garancija proizvajalca
Nakupujte brez skrbi in prejmite polno garancijo proizvajalca.
Garancije se razlikujejo glede na izdelek.
Our most compact mixer packs big thinking into a small space. Generous bowl size lets you quickly prepare pizza dough for six hungry people. Or bake a batch of 36 cupcakes. With power, versatility and now added weighing, to help you get the the job done.
Tehnične specifikacije
| Kontroles metode | Dial |
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Materiāls | Plastic |
| Kas ir iepakojumā? | Food Processor |
| bowlSize | 4,3  |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Produkta izmēri | 28 x 25 x 24 |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Svars | 9.88 |
| SKU | 0W20010122 |
| Kas ir iepakojumā? | Food Processor |
| compactChopperGrinder | |
| continuousJuicer |
| capacityCakeKg | 1.6 kg |
| capacityDoughKg | 960 g |
| capacityEggWhites | 8 |
| capacityFlourForPastryKg | 500 g |
Easyweigh Scale
K-Beater
Whisk
Dough Tool
Food Mincer
Food Processor
Citrus Juicer
Juice Extractor
Glass Blender
Ključne lastnosti
Nasveti o izdelku
Novice in posebne ponudbe
Hitro pomoč