Triblade Hand Blender HDP106WG
HDP106WG
Ročni mešalci
HDP106WG
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na vsa območja
Predvideni rok dostave je od 2 do 4 delovnih dni. Dostava poteka od ponedeljka do petka, trenutno ne ponujamo dostave ob vikendih.
Brezplačna vračila
Niste zadovoljni s svojim nakupom?
Za ta izdelek velja 30-dnevni rok za vrnitev. Preberite več o naših pogojih vračila.
Popolna garancija proizvajalca
Nakupujte brez skrbi in prejmite polno garancijo proizvajalca.
Garancije se razlikujejo glede na izdelek.
Tehnične specifikacije
| Materiāls | Metal and Plastic |
| Krāsa | Nedoločeno |
| Produkta izmēri | 7.3 x 7.3 x 35.5 |
| Ātruma iestatījumi | 1 |
| Kas ir iepakojumā? | XL beaker (700 ml) |
| Svars | 0.87 |
| SKU | 0W22110025 |
| Kas ir iepakojumā? | XL beaker (700 ml) |
| beakerMaterial | plastic |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Kāta tips | Metal shaft Triblade |
| Kas ir iepakojumā? | XL beaker (700 ml) |
| Kāta tips | Metal shaft Triblade |
| Materiāls | Metal and Plastic |
| Ātruma iestatījumi | 1 |
| Produktu grupa | TRIBLADE |
| weightOfCardboardAndPlasticFoil | 0.796 |
| Produkta izlaišanas gads | 2023-01-01 |
Beaker
Ključne lastnosti
Nasveti o izdelku
Novice in posebne ponudbe
Hitro pomoč