kMix Red KMX750ARD
KMX750ARD
Stoječi mešalci kMix
KMX750ARD
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na vsa območja
Predvideni rok dostave je od 2 do 4 delovnih dni. Dostava poteka od ponedeljka do petka, trenutno ne ponujamo dostave ob vikendih.
Brezplačna vračila
Niste zadovoljni s svojim nakupom?
Za ta izdelek velja 30-dnevni rok za vrnitev. Preberite več o naših pogojih vračila.
Popolna garancija proizvajalca
Nakupujte brez skrbi in prejmite polno garancijo proizvajalca.
Garancije se razlikujejo glede na izdelek.
Tehnične specifikacije
| Kontroles metode | Dial |
| totalMixingAction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Materiāls | Metal |
| bowlSize | 5 |
| Krāsa | Rdeča |
| Vada glabātuve | |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Produkta izmēri | 24× |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Svars | 9.26 |
| SKU | 0W20011423 |
| capacityCakeKg | 2.72kg |
| capacityDoughKg | 1.35kg |
| capacityEggWhites | 12 |
| capacityFlourForPastryKg | 680g |
Aluminium K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
5L Bowl
Spatula
Splashguard
Ključne lastnosti
Nasveti o izdelku
Novice in posebne ponudbe
Hitro pomoč