kMix Special Edition Apricot Pink KMX760API
KMX760API
Stoječi mešalci kMix
KMX760API
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na vsa območja
Predvideni rok dostave je od 2 do 4 delovnih dni. Dostava poteka od ponedeljka do petka, trenutno ne ponujamo dostave ob vikendih.
Brezplačna vračila
Niste zadovoljni s svojim nakupom?
Za ta izdelek velja 30-dnevni rok za vrnitev. Preberite več o naših pogojih vračila.
Popolna garancija proizvajalca
Nakupujte brez skrbi in prejmite polno garancijo proizvajalca.
Garancije se razlikujejo glede na izdelek.
Bring nature into your home with the new kMix Editions colour range. Inspired by the colours of the natural world, kMix Editions provides tranquility and calm to every kitchen, bake after bake.
Tehnične specifikacije
| Kontroles metode | Dial |
| totalMixingAction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Materiāls | Metal |
| bowlSize | 5 |
| Krāsa | Marelično Roza |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Produkta izmēri | 24× |
| Ātruma iestatījumi | Variable |
| Svars | 9.3 |
| SKU | 0W20011487 |
| capacityCakeKg | 2.72kg |
| capacityDoughKg | 1.35kg |
| capacityEggWhites | 12 |
| capacityFlourForPastryKg | 680g |
Stainless Steel K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
5L Bowl
Splashguard
Spatula
Ključne lastnosti
Nasveti o izdelku
Novice in posebne ponudbe
Hitro pomoč