Titanium Chef Baker XL Silver KVL85.004SI
KVL85.004SI
Titanium Chef Baker
KVL85.004SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na vsa območja
Predvideni rok dostave je od 2 do 4 delovnih dni. Dostava poteka od ponedeljka do petka, trenutno ne ponujamo dostave ob vikendih.
Brezplačna vračila
Niste zadovoljni s svojim nakupom?
Za ta izdelek velja 30-dnevni rok za vrnitev. Preberite več o naših pogojih vračila.
Popolna garancija proizvajalca
Nakupujte brez skrbi in prejmite polno garancijo proizvajalca.
Garancije se razlikujejo glede na izdelek.
Tehnične specifikacije
| Kontroles metode | Dial |
| planetaryMixing | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| Ātruma iestatījumi | Variable + Pulse |
| Displeja tehnoloģija | Text display |
| Materiāls | Metal |
| bowlSize | 5,0 L i 7,0 L |
| Krāsa | Srebrna |
| Mazgājams trauku mazgājamā mašīnā | |
| Produkta izmēri | 22,5 x 37 x 40 |
| Ātruma iestatījumi | Variable + Pulse |
| Svars | 11.5 |
| SKU | 0W20011377 |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.56kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 910g |
Stainless Steel K-Beater
Stainless Steel Dough Tool
Stainless Steel Whisk
Creaming Beater
7L Stainless steel bowl
5L Stainless steel bowl
Splashguard
Ključne lastnosti
Nasveti o izdelku
Novice in posebne ponudbe
Hitro pomoč
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting